قوانین و مقررات آی تلگرام

خرید و فروش کانال تلگرام | خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال تلگرام

قوانین سایت آی تلگرام - ITelegram

  1. قوانین افزایش ممبر تضمینی تلگرام :

1/1) لازم بذکر است که تمامی ممبر ها از طریق تبلیغ در کانال های بزرگ و پرطرفدار با موضوعات متفاوت بدست می آیند ( و هرگونه درخواست از جانب شما مبنی بر اینکه تبلیغات شما در کانال هایی با موضوع دلخواه ثبت شود ؛ مطلقا ممنوع می باشد ) .

2/1) آی تلگرام به هیچ وجه از ممبر فیک و بازدید فیک استفاده نمیکند .

3/1) تبلیغات شما عزیزان برای جذب ممبر تضمینی ( در سرویس افزایش ممبر تلگرام ) حداقل در 10 کانال ثبت می شود و به همین منظور باید تا اتمام تبلیغ در تمامی کانال صبر داشته باشید تا تمامی اسکرین شات ها از مدیران کانال ها برای آی تلگرام ارسال شود و در صورت درخواست گزارش از جانب شما ، آی تلگرام موظف است پایان قرارداد این گزارش ها را برای شما ارسال کند.
بدلیل تعدد کانال ها و اینکه مشخص نمیشود در کدام یک از کانال های آی تلگرام تبلیغات صورت می پذیرد ( امکان ارائه آیدی کانال های آی تلگرام مقدور نمی باشد ) و بدلیل اینکه تبلیغات شما بصورت سیستم چرخشی بین ادمین کانال های آی تلگرام در حال تبلیغ می باشد ؛ در برخی موارد لحظه شروع و در برخی موارد حین انجام تبلیغ و گاهی اوقات تا 24 ساعت بعد ( روز کاری ) گزارشات ارئه میشود .

4/1) توجه داشته باشید در افزایش ممبر تضمینی تلگرام ، از زمان شروع کار ؛ گزارش تصویری ( اسکرین شات ) از عدد کانال گرفته می شود ؛ نه از زمان ثبت سفارش شما ، ممکن است در زمان ثبت سفارش شما به عنوان مثال ( عدد کانال 25 باشد ولی در زمان شروع کارِ ما ؛ این عدد پایین تر یا بالاتر رفته باشد ، ما از زمان شروع کار گزارش تهیه کرده و تعداد را محاسبه میکنیم ) .

5/1) افزایش ممبر بالاتر از 5 هزار نفر با ریزش گیری انجام میشود ، به این صورت که امروز برای شما هزار ممبر ثبت شده و بین چند ساعت الی یک روز متوقف می شود تا افرادیکه به هر دلیلی تمایل ندارند در کانال شما بمانند ؛ خارج شوند ( لفت میدهند ) و همچنین با هر بار توقف ؛ شما می توانید با ارسال پُست جدید ؛ بازدیدهای خود را بررسی نمائید و از نو شروع به افزایش ممبر خواهد شد و به این ترتیب ؛ در انتهای کار تعداد ممبر خالص دریافت میکنید ( بطور میانگین ، روزانه هزار الی دو هزار افزایش ممبر انجام می شود ، البته تعداد افزایش روزانه بستگی به موضوع کانال و همچنین تعداد ممبر درخواستی شما دارد و با توجه به شرایط ؛ متغیر می باشد ) .

6/1) در سفارشات افزايش ممبر تضميني کانال تلگرام ، فقط از لينک پرايوت کانال شما ( ولی کانال در حالت پابلیک )استفاده ميشود .

7/1) از زمان خريد پکیج افزايش ممبر تلگرام تا پايان تحویل ، حق تغيير اسم کانال يا محتوا را نداشته و در صورت تغيير ، سفارش شما لغو و هزينه ای عودت داده نمی شود .

8/1) تا پايان تبليغات حق تبليغ و تبادل با کانال هاي ديگر در کانال خودتان را نداشته و در صورت مشاهده ؛ سفارش شما لغو و با کسر ضرر ؛ هزينه مانده عودت داده مي شود ( مگر با امور پشتیبانی و یا واحد فروش آی تلگرام ؛ هماهنگ شده باشد ) . 9/1) در صورت صلاح ديد کارشناسانِ آی تلگرام ، در زمان تبليغات ؛ از گذاشتن پُست در کانال ؛ بايد خودداري کنید .

10/1) در صورت تغییر روزهای انجام تبلیغ توسط شما ، امکان تاخیر در زمان تبلیغ ممکن میباشد و آی تلگرام ؛ فقط روی روند کاری تضمین می کند . 11/1) توجه داشته باشید در زمان تبلیغات ؛ هرگونه توقف تبلیغ از طرف شما ؛ به هیچ وجه پذیرفته نیست و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

12/1) زمان شروع تبلیغ در سرویس افزایش ممبر تضمینی تلگرام ( 24 الی 72 ) ساعت کاری ؛ بعد از خرید و ارسال عکس و متن و لینک پرایوت کانال و همچنین فیش واریزی و یا 4 رقم آخر کارت برای امور واحد فروش می باشد .

13/1) در سرویس افزایش ممبر تلگرام ؛ مدت زمان تحویل سفارشات بستگی به متغیرهایی دارد ؛ از جمله نوع پکیج انتخابی ( تعداد ممبر درخواستی ) ، موضوع کانال ، شرایط و مواردی دیگر .

14/1) از زمان شروع تبلیغات تا اتمام سفارش ؛ هر ورودی ممبری که شما دریافت کنید از طرف آی تلگرام می باشد و هیچگونه عذر و بهانه ای پذیرفته نیست ( بدلیل تداخل در تعداد افزایش ممبر نباید همزمان از چند سایت , کانال , و یا مرجع دیگری خرید نمائید ) .

15/1) ملاک آی تلگرام از نظر تعداد بازدید پُست ها ، 6 روز بعد از پایان تبلیغات و تعداد بازدید آخرین پُست  6 روز قبل می باشد .

16/1) در صورت تاخیر در روند تبلیغات از سوی آی تلگرام و خارج شدن از مدت قراراد ، فروشنده موظف است بعد از درخواست کتبی خریدار ( دست نویس با امضاء خریدار و تاریخ ثبت نامه و ارسال بصورت ایمیل ، فکس ، پُست ، برای امور پشتیبانی آی تلگرام ) مبلغ قرارداد را ظرف مدت 10 روز کاری از زمان دریافت نامه بدست آی تلگرام ؛ به خریدار عودت دهد .

17/1) در طول مدت تبلیغات ؛ هرگونه تغییری که در قوانین تلگرام و یا قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام شود و موجب قطع ارتباط و یا مسدودیت به تنها و یا کلی کانال تلگرام شما شود ، آی تلگرام ممبرهای مانده را از موضوع قرارداد کم کرده و مانده مبلغ را عودت می دهد .

  1. قوانین فروش کانال تلگرام :

1/2) در سرویس فروش کانال تلگرام در صورت افزایش ممبر فیک ( تقلبی ) توسط شما ؛ حتی بصورت ناخواسته ( در جای دیگری سفارش ثبت نموده و آن ها از ممبر فیک استفاده کنند ) بعد از خرید کانال و همچنین در صورت استفاده از ممبر فیک ( تقلبی ) ، قبل و یا بعد از سرویس افزایش تضمینی ممبر تلگرام ؛ پشتیبانی از سوی آی تلگرام شامل نمی شود ( چراکه حذف ممبرهای فیک توسط تلگرام بین چند روز الی چند ماه زمان خواهد بُرد ) .

2/2) در سرویس فروش کانال و افزایش تضمینی ممبر ( تلگرام ) به دلیل اینکه تمامی ممبرها ایرانی و فعال می باشند ، چنانچه بعد از تحویل ، در تعداد ممبرها کاهش یا افزایش به وجود آید، آی تلگرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد ( ریزش کانال شما بستگی به محتوای پُست ها ، زمان ارسال پُست ، و متغیر های دیگر دارد ؛ که رعایت این موارد به عهده شماست ) .

3/2) در سرویس فروش کانال تلگرام با موضوع مشتری ؛ مدیریت کانال تا پایان کار بر عهده ی آی تلگرام       می باشد و بعد از اتمام کار تحویل شما می گردد ، همچنین خریدار موظف است روزانه 2 الی 3 پُست و در هفته حداقل 20 پُست برای چنل سل ارسال نماید ، پُست های ارسالی باید داری کیفیت مناسب باشند .

4/2) برخی از موضوعات سرویس فروش کانال تلگرام با موضوع عمومی ؛ همچون مُد و فشن ، هنرمندان ، طنز و کمدی و مواردی دیگر می باشد .

5/2) تحویل کانال های خریداری شده ؛ بصورت تغییر شماره به شماره خریدار
(
change number ) صورت می گیرد و شماره اعلام شده نباید هیچ تلگرامی بروی آن نصب شده باشد و اگر نصب شده است ؛ نسبت به حذف ( deactive ) از سایت تلگرام اقدام و شماره مورد نظر را به واحد فروش آی تلگرام  اعلام فرمائید .

6/2) مسئوليت کانال هاي تلگرام بعد از واگذاري با توجه به قوانين جاري کشور و قوانين تلگرام که منجر به مسدود شدن کانال شما شود ، هیچ گونه مسئولیتی متوجه آی تلگرام نخواهد بود( استفاده از تصاویر و محتوای نامناسب و مستهجن و فروش اجناس ممنوعه و عدم رعایت کپی رایت و موارد دیگری سبب مسدود شدن کانال شما میشود ) .

7/2) توجه داشته باشید ؛ بعد از خرید پکیج مورد نظر خود ؛ میتوانید از طریق آیدی پشتیبانی تلگرام آی تلگرام؛ با همکاران ما جهت روند فعالیت و هماهنگی های لازم ؛ ارتباط برقرار نمائید ، و بازاریاب فقط وظیفه معرفی خدمات آی تلگرام را بر عهده دارد و توانایی دخالت در امور پشتیبانی را ندارد .

8/2) توجه داشته باشید در فروش کانال تلگرام بعد از تحویل در صورت ارسال پست غیر مرتبط در کانال و ریزش ممبر شرکت کانال فوق را به هیچ وجه پس نخواهد گرفت .

  1. قوانین کلی سایت :

1/3) کليه خدمات اين سایت طبق قوانين جاري کشور انجام ميشود و خارج از چارچوب قوانين ؛ خدماتي ارائه نمی شود .

2/3) داشتن سن قانونی برای استفاده از خدمات سایت آی تلگرام اجباری می باشد و اگر شما زیر سن قانونی هستید ؛ با عرض پوزش ؛ حق استفاده از خدمات این سایت را ندارید .

3/3) کليه پرداخت ها به هر شیوه ای که باشد، باید بنام صاحب امتیاز وب سایت ؛ جناب آقای سروش امیدی واریز شود و هرگونه پرداخت غیر از مشخصات فوق نامعتبر می باشد ، سایت آی تلگرام دارای تعدادی بازاریاب می باشد که به روش های مختلف در حال بازاریابی هستند و این افراد تحت هیچ شرایطی حق دریافت هیچگونه وجهی را چه بصورت نقد و یا پرداخت به روش های دیگر غیر از نام مدیرعامل شرکت ؛ جناب آقای سروش امیدی ندارند و در صورت برخورد ( تقاضا می شود ؛ مدارک قابل استناد را به شماره تلگرامی 7174024-0903 ارسال نمائید و یا با شماره 66156584-021 تماس حاصل فرمائید ) شایان ذکر است که احتمالا برخی از این افراد جزو عوامل بازاریاب آی تلگرام نبوده و بصورت خودمختار دست به سواستفاده از عنوان شرکت و کلاهبرداری می نمایند .

4/3) تمامی مکالمات شما عزیزان ، هم بصورت پیام و هم بصورت تماس صوتی ( بمنظور آموزش نیروهای جدید ) ثبت و ضبط میشوند ، شخصیت هر کس را در آینه کلامش می توان شناخت ؛ خواهشمند است زمان ارتباط با امور پشتیبانی ؛ ادب گفتاری را رعایت فرمائید .


5/3) مبالغی که اضافه و یا اشتباه به حساب های شرکت واریز شود ، فقط با درخواست کتبی صاحب حساب ؛ همراه با اصل کارت ملی و یا شناسنامه ی صاحب حساب که با هماهنگی قبلی به شرکت مراجعه میکنند ؛ طی 10 روز کاری پس از تایید مدارک توسط شرکت ؛ به همان شماره کارتی که این مبلغ واریز شده ، قابل بازگشت خواهد بود ( این کار صرفا برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی می باشد )

6/3) توجه داشته باشید ؛ نقض هر یک از قوانین آی تلگرام توسط شما ؛ سبب تداخل در تبلیغات و یا کنسل شدن کل تبلیغات می شود و هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

7/3) تمامی مشتریان برای ما عزیز و محترم بوده و شرایط تمامی شما دوستان متفاوت می باشد ولیکن در پرداخت ها هیچگونه تفاوتی وجود ندارد و هیچ فرقی بین شما و دیگر مشتریان نمی باشد ؛ چه افزایش هزار ممبر و چه پانصد هزار ممبر ( پس تقاضا میشود طبق این بند از قوانین ؛ از درخواست های بی مورد پرهیز نمائید ) .

8/3) بمنظور حساسیت برخی از شما عزیزان نسبت به پرداخت وجه بدون قرارداد ؛ می توانید برای عقد قرارداد بصورت رسمی در سربرگ شرکت و شماره ثبت رسمی با پرداخت 9% مالیات مبلغ قرارداد ( پکیج مورد نظر ) ، از این امکان بهره مند شوید .

9/3) روش های پرداخت ؛
- خرید از سایت رسمی آی تلگرام که تنها راه برای بهره مندی از مزایای شرکت می باشد
- کارت به کارت ( فقط به نام مدیرعامل شرکت ؛ جناب آقای سروش امیدی )
- خرید آنلاین ( اینترنت بانک ) ، همراه بانک ، تلفن بانک ...
- استفاده از دستگاه
pos مستقر در شرکت

10/3) برای اطلاع از فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ؛ به آدرس http://www.cyberpolice.ir/page/2551 مراجعه شود .

11/3) آی تلگرم ؛ فقط مطالب و قوانین مُندرج در این سایت را تضمین میکند .

12/3) در نظر داشته باشید کلیه ممبر ها (فالوور ها )ایرانی و  واقعی و از طریق تبلیغات در کانال های بزرگ با موضوع کانال شما و بنر تبلیغاتی ارسالی شما بدست می آیندو کلیه فالوور ها هدفمند می باشند

13/3) در صورت فسخ قرارداد از سوی خریدار نحوه محاسبه مبلغ موضوع قرارداد به صورت پکیج 1000 تا و بدون تخفیف و باتوجه به قیمت روز وب سایت itelegram.org در روز فسخ قرارداد محاسبه و مانده مبلغ قرارداد ظرف 10 روز کاری عودت داده می شود .

14/3) حق کپی بطور کامل برای آی تلگرام محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از قوانین و دیگر موارد سایت آی تلگرام ؛ تخلف محسوب شده و مجرم تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد .

15/3) عواقب نخواندن این قوانین به عهده خریدار می باشد .

16/3)مشتریان گرامی خواندن قوانین سرویس دهنده ( تلگرام ) اجباری می باشد و نخواندن و رعایت نکردن این قوانین  که منجر به مسدودیت و... سرویس شما گردد به عهده شما می باشد .

17/3) وب سایت آی تلگرام متعهد می شود اطلاعات مشتریان خود از قبیل آدرس کانال های خریداری شده و مشخصات مدیر کانال را اعلام نکند و مشتریان عزیز در نظر داشته باشید برای بازید از کانال های آماده تلگرامی فقط به صورت حضوری در شرکت امکان پذیر می باشد .


جهت عدم تداخل در قرار ملاقات و جلوگیری از بی نظمی ، قبل از مراجعه حضوری ؛ نوبت رزرو نمائید
ساعت اداري شرکت در روزي هاي شنبه الی چهار شنبه 9 صبح الی 17 عصر

و پنج شنبه ها تعطیل می باشد
ساعت پاسخگویی در روزهای کاری فقط تا ساعت 17:00 می باشد

لطفا در ساعات غير اداري با شماره همراه امور پشتيباني ؛ تماس حاصل فرمائید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید و ساعت پاسخگویی تا 16 می باشد.

زمان پشتيباني آنلاين در تلگرام فقط تا ساعت 21 مي باشد
در روزهاي تعطيل پشتيباني فقط از طريق تلگرام مي باشد

مجوز های ما

  نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره - عضو انجمن صنفی

      

استعلام ثبت شرکت - پروانه عضویت کسب کار    

                   

برای مشاهده هر کدام از مجوز ها روی آن کلیک کنید

 

ارتباط با ما

تلفن ثابت: 02166156584

تلفن ثابت : 02166056127

فکس : 02189784762

آیدی تلگرام : itlgram@

ایمیل: info@itelegram.org 

در روز های تعطیل : فقط از طریق تلگرام

ساعت کاری شرکت شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17